ÜRÜN BİLGİSİ

Wooden Dummy(Tahta Adam) Gerçek bir partnerle geliştirilemeyecek çok çeşitli becerileri geliştirmeye yarayan özel bir çalışma aletidir. Wing Chun uygulayıcılarının rakibin açılarını ve mesafesini doğru bir biçimde belirlemeyi ve bu açıları ve mesafeyi aynı ustalıkla kullanabilmeyi Tahta Adam ile öğrenir ve geliştirirler.

Wooden dummy’lerimiz;Avrupa Amerika ölçü ve standartlarında olup kişinin boy ve kilosu dikkate alınarak wooden dummy’nin boyu, çap kalınlığı, kolların çapı, uzunluğu ve açıları ile bacak boyu ve kalınlığı; kişiye özel dizayn  edilerek imal edilir. Toplam ağırlık 100kg üzerinde olup hacıyatmaz özelliğindedir. İstediğiniz kadar güç uygulayın devrilmesi mümkün değildir.

Su, nem ve rutubet ten etkilenmeyen boya ve vernikle 3 kat boyanır.bu özelliğiyle bahçe,teras ve üstü açık alanlarda dahi yıllarca rahatlıkla kullanılabilir.yıllar sonra dahi güzel bir zımpara ve boya yapılarak verniklendikten sonra ilk günkü haline dönüştürülebilir.

Mekânın değişmesi söz konusu olduğunda tüm eklentileri çıkarılarak kolilenir ve taşıma kolaylığı sağlar.

Portatif bir yapıya sahiptir 1,5m karelik bir alanda kendi ekseninde 360 derece dönebilir. Buda çok dar alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmeyi sağlar.

         Daha Ayrıntılı Bilgi İçin 0505.2250790 nolu Telefonumuzu  Araya Bilirsiniz.

ÇEŞİTLERİMİZ; 3 çeşit Dummy üretiyoruz.

1/1-Tam boy; altında blok ağırlığı olup kendiliğinden ayakta duran tip.(3.690 TL)

1/2-Tam boy; kollar+bacak mevcut olup duvara monte edilir.(1.390TL)

1/3-Yarım boy; sadece kollar mevcut olup duvara monte edilir.( 990TL)

Denge Standı: 3500 TL

Rattan Ring:Çifti 300 TL (Galveniz Kaplanmış Metal)

Wing Chun Wall Bag

                 Tek boğum 90 TL

                 Çift boğumlu 150 TL

                 Üç boğumlu  200 TL

         Gerk Jong:600tl

         Uzun Sırık:250 TL (3 metresi )

         Baat Jam Do:200 TL

         Escrima sopa:120TL (çifti)

         Trapping Arm Dummy:1.290 TL

         Chi Sau Arms Dummy:1.290 TL

         Nunchaku:150 TL

       Dummy Eklentileri

         Chi Sau Yaylı Kol Çifti:300 TL

 

Ayrıca 1 Adet Çalışma DVD'si Tüm dersler Ve Derleme Yüzlerce Wing Chun Hareketleri Videosu İle Wooden Dummy İçin Baş Ve Gövdeye Takılan Yumruk Koruyucu da Hediyemiz Olarak Verilir.

 ÖNEMLİ: Wooden Dummy’lerimiz diğer üreticiler gibi yapıştırma keresteyle değil tam bir bütün tomruk tornadan geçirilerek imal eldir. Bu sebeple ömür boyu garantilidir. Kesinlikle çürümez parçalanmaz ve dağılmaz.

NOT. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.Siparişleriniz; yarım boy duvara monte olanlar aynı gün kargoya verilir. Kargo ödemesi alıcıya aittir.

Tam boy wooden dummylerimiz ise ; kişinin boy ve kilosu dikkate alınarak wooden dummy’nin boyu,çap kalınlığı,kolların çapı,uzunluğu, ve açıları ile bacak boyu ve kalınlığı; kişiye özel dizayn edilerek imal edildiği için teslimat süresi 7-14 gün içerisinde teslim edilir

UNUTMAYINKİ!Wooden Dummy olmaksızın Wing Chun çalışmak, altın madenine girip eli boş çıkmak gibidir. (Wing Chun özdeyişi)